top of page

Litoterapia

Zaktualizowano: 14 kwi


Biżuteria robiona z kamieni szlachetnych i półszlachetnych cieszy się coraz większą popularnością. Jej zwolennicy uważają, że to z jakich rodzajów kamieni zrobione są ozdoby, które codziennie zakładamy, ma wpływ na nasze samopoczucie. A jak jest w rzeczywistości?

- Myślę, że to z jakich kamieni zrobione są przedmioty, które codziennie nosimy na sobie lub przy sobie, ma większy wpływ na nasze samopoczucie, niż zdrowie – mówi Katarzyna Labocha, pasjonatka biżuterii z kamieni szlachetnych. – Są kamienie, które nas uspokajają, są też takie, które pobudzają nas do działania lub ułatwiają sen. Osoby kupujące biżuterię z kamieni szlachetnych nie zawsze zdają sobie z tego sprawę, często kierując się jedynie wizualnym aspektem. Kamienie nas zdobią, mają piękne barwy, lśnią, błyszczą i dodają nam blasku. Można dobrać barwę kamienia do swojego koloru oczu lub do stroju w danym dniu. Niektóre kamienie są gładkie i lśniące o jednolitej barwie, inne porowate, zawierające rozmaite inkluzje i wielobarwne. Istnieją kamienie, które opalizują jak np. labradoryt albo kamień księżycowy. Za każdym razem inaczej wyglądają, w zależności od światła. Kamienie również często przypominają nam o pięknych miejscach, w których spędziliśmy wspaniały czas np. bursztyny przypominają nam o plaży, wielobarwne azuryty o barwach turkusowo-szmaragdowych przypominają morze. Większość kobiet, z którymi się spotykam patrzą na kamienie właśnie w ten sposób.

Biżuteria którą stworzyłam zawiera mnóstwo leczniczych kamieni i mogą ją państwo wykorzystać aby poprawić swoją kondycję psychiczną i fizyczną.

Polecam www.magicznykamyczek.pl

1 wyświetlenie0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page