top of page

Kwarc Dymny

Zaktualizowano: 28 lis 2022Tak myślałam co mogę napisać na moim blogu i przed oczami stoi mi bransoletka, którą niedawno wykonywałam z Kwarcu Dymnego .

Na rynku spotkałam się z wieloma podróbkami tego minerału i w większości przypadków były to zwykłe szkiełka.Przeszłam daleką i żmudną drogę aby właśnie kupić ten prawdziwy Kwarc Dymny.

Bransoletka jest prosta ale bardzo energetyczna gdyż działanie kwarcu ma szerokie spektrum działania.

Co też chciałam przekazać i zainteresować Państwa tym niezwykłym kamieniem.


Kwarc dymny to minerał, który wprowadzi do Twojego życia spokój i harmonię. Ukoi ciało i umysł, nawet w stanach wzmożonego stresu. Pomoże w oddaleniu od siebie negatywnych emocji. Jest wspaniałym neutralizatorem promieniowania elektromagnetycznego - noś go, jeśli spędzasz sporo czasu przed komputerem.Kwarc dymny pomoże Ci się uziemić - skupić na bieżących wyzwaniach. Rozwieje wszelkie Twoje wątpliwości, doda odwagi i wzmocni Twoją mentalną wytrzymałość. Wspomoże Twoją pamięć i logiczne myślenie. Ułatwi koncentrację i wzmocni siłę woli. Kwarc dymny jest minerałem, który pozwoli Ci zostawić za sobą, totalnie bez sentymentów, sytuacje, ludzi, emocje i przedmioty, które po prostu Ci nie służą. Wymiecie z Twojego życia wszelkie brudy, które nie pozwalają być Ci szczęśliwą. Wniesie do umysłu i duszy jasność i radość, będzie dbał o Twój dobry nastrój.

Kwarc dymny świetnie wspomaga detoksykację organizmu, wpływa korzystnie na pracę nerek, pomaga im wypłukiwać trucizny z Twojego ciała. Kamień zwiększy Twoją fizyczną wytrzymałość. Po ciężkim treningu delikatnie Cię rozluźni.

Kwarc Dymny należy nakładać na pierwszą czakrę podstawy.Podaję bezpośredni link do bransoletki z pięknego kwarcu dymnego

1 wyświetlenie0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page